Jarní vyjížďka 2016

28. března v 22:40

Letošní Jarní vyjížďka se konala v sobotu 26. 3. 2016 za aprílového počasí.

Jarní vyjížďka začala opravdu jarně. Nebe se mračilo a déšť nechtěl ustat. I přes takovéto počasí dorazilo 9 statečných jezdců a jezdkyň z toho 4 z naší stáje, i když trochu v netradičním obsazení.

Petra jela na Skyovi, Eli na Lucce, kterou na rybníku předala Elišce Masaříkové. Novoveskou stáj doplnila ta dlouhoveská. Milena poprvé vyjela na "cizím" koni a osedlala Deryka, Honza opět Fíka.

Na vyjížďku již za krásného slunného počasí vyrazilo jen 6 jezdců - Tomáš Vurš s Argem, Petr Binko se Sahibem a naše čtyřka. Jana Trojáková, Jana Kubíčková a Milan Všetička bohužel jen pozdravili, trochu vydechli a znovu se vydali do domovských stájí, protože úplně promokli.

Vyjížďka vedla malebným údolím, dlouhými loukami a náročnou oranicí. Zastávka u vodopádu v Mastech stála za to díky vydatnému dešti, který mu přidal na mohutnosti. Po návratu zpět se povozily natěšené děti a poté se všichni vydali do domovské stáje, kde se postarali o své čtyřnohé kamarády, převlékli do suchého a dorazili zpět na zasloužený gyros a sladkou palačinku.

Další fotky na https://www.zonerama.com/kaculikrk/Album/1278036